Dette er tekstversionen af Medarbejdere
Klik her for at komme til den grafiske version af Medarbejdere

Forside - Læs op - Sitemap


Medarbejdere


Kommunikationschef Cathrin Tromborg Bræstrup

Cathrin Tromborg Bræstrup
Kommunikationschef
CTB@rsyd.dk
Telefon 24969280

KOMMUNIKATION

Trine Vu Trine Vu
Kommunikationskonsulent, journalist
Kommunikation & Designportal
Trine.Vu@rsyd.dk
Telefon 2327 5416
Kir Klysner Christiansen Kir Klysner Christiansen
Journalist
Kommunikation
Kir.Klysner.Christiansen@rsyd.dk
Telefon 2157 8494 

WEB & DIGITALE LØSNINGER

Heinrich Wendelboe Heinrich Wendelboe
Webkoordinator
Web
Heinrich.Wendelboe@rsyd.dk  
Telefon 7940 5008

KLINISK FOTO

 
Charlotte Dahl Charlotte Dahl
Klinisk fotograf
Klinisk Foto
Charlotte.Dahl@rsyd.dk 
Telefon 7636 2749

GRAFISK SERVICE

Henrik Wendelboe Jensen Henrik Wendelboe Jensen
Grafisk medarbejder
Grafisk Service
Henrik.Wendelboe.Jensen@rsyd.dk
Telefon 2911 8538
 
Ole Jensen Ole Jensen
Grafisk medarbejder
Grafisk Service
Ole.Jensen@rsyd.dk 
Telefon 3052 9144 

ID-FOTOGRAFERING

Per Nielsen Per Nielsen
Grafisk medarbejder
Grafisk Service 
Per.Nielsen@rsyd.dk 
Telefon 7940 5057 

 




Region Syddanmark - Email: kontakt@regionsyddanmark.dk