Dette er tekstversionen af Medarbejdere
Klik her for at komme til den grafiske version af Medarbejdere

Forside - Læs op - Sitemap


Medarbejdere


Kommunikationschef Cathrin Tromborg Bræstrup

Cathrin Tromborg Bræstrup
Kommunikationschef
CTB@rsyd.dk
Telefon 24 96 92 80

KOMMUNIKATION

Foto på vej
Anne-Mette Vargas Johnsen
Kommunikationskonsulent, journalist
Redaktør, medarbejdermagasinet Journalen
Kommunikation
Anne-Mette.Vargas.Johnsen@rsyd.dk
Telefon 24 99 42 69
Mikkel Dybtved-Ntarampa Andersen

Mikkel Dybtved-Ntarampa Andersen
Kommunikationskonsulent, journalist
Redaktør, nyhedsbrevet TIRSDAG
Pressekontakt og Kommunikation
Mikkel.Andersen3@rsyd.dk 
Telefon 21 57 84 94 

WEB & DIGITALE LØSNINGER

Heinrich Wendelboe Heinrich Wendelboe
Webkoordinator
Web
Heinrich.Wendelboe@rsyd.dk  
Telefon 79 40 50 08
Morten Philip

Morten Philip
Webkonsulent, grafisk designer
Design til online/trykte medier & Designportal support
Morten.Philip@rsyd.dk  
Telefon 40 42 31 44

KLINISK FOTO

 
Charlotte Dahl Charlotte Dahl
Klinisk fotograf
Klinisk Foto
Charlotte.Dahl@rsyd.dk 
Telefon 76 36 27 49

GRAFISK SERVICE

Ole Jensen Ole Jensen
Grafisk medarbejder
Grafisk Service
Ole.Jensen@rsyd.dk 
Telefon 30 52 91 44 

ID-FOTOGRAFERING

Per Nielsen Per Nielsen
Grafisk medarbejder
Grafisk Service 
Per.Nielsen@rsyd.dk 
Telefon 79 40 50 57 

 




Region Syddanmark - Email: kontakt@regionsyddanmark.dk